Ubytovanie

Hotel Národný dom je zaradený do kategórie 3***. V interiéri izieb sa odráža atmosféra luxusu starých dobrých čias a potrieb dnešného moderného človeka. Dizajnéri pri renovácii ubytovacej časti
v roku 2007 – 2008 čerpali z tvorby Jeana Dunand a vyhľadávanej výtvarníčky a dizajnérky 30 – tych rokov – Eilen Gray.

Kapacita hotela je 81 lôžok. Hosťom sú k dispozícii 3 luxusné apartmány, Junior suite, 3 jednolôžkové izby a 33 dvojlôžkových izieb. Ponúkame izby pre nefajčiarov a imobilných hostí.

Každá izba má vlastnú kúpelňu s toaletou, sprchovým kútom, telovou kozmetikou, sušičom na vlasy, vysokokvalitné matrace, antialergické paplóny a vankúše, LCD televízor so satelitným príjmom, telefón, minibar, sejf, bezplatné pripojenie na internet.

Apartmány majú dve izby – spálňu a obývaciu izbu.. Sú vybavené vlastnou kúpelňou s toaletou, sprchovým kútom alebo vaňou, telovou kozmetikou, sušičom na vlasy. Majú vysokokvalitné matrace, antialergické vankúše a paplóny, LCD televízor so satelitným príjmom, telefón, sejf, minibar (v cene), bezplatné pripojenie na internet.

Junior suite je dispozične rozčlenený na obývaciu časť a spálňu. Z junior suite je prekrásny výhľad
na Národnú ulicu. Vybavený je vlastnou kúpelňou s vaňou, telovou kozmetikou, sušičom na vlasy.
Má vysokokvalitné matrace, antialergické vankúše a paplóny, LCD televízor so satelitným príjmom, telefón, sejf, minibar (v cene), bezplatné pripojenie na internet.

© 2008 Hotel Národný dom • hosting WEBYHOSTING, spoločnosti WEBY GROUP, s.r.o.